Симби

Оформить заказ

Сметана 21% 450г в стакане

Сметана 21% 450г в стакане

Цена: 28.86 грн.

Количество:


Фасована в полістирольний стакан
Строк придатності: 14 діб
Калорійність: 212.2 ккал
Поживна цінність 100 г продукту, г:
білок - 2.8, вуглеводи - 3.0, жир - 21.0%

Все про сметану

Сметана Сметана отримала назву від російського слова «сметать», тобто збирать. Сметану виробляли досить простим способом – обережно збирали вершки з молока, яке скисало протягом декількох днів. Чим довше стояло молоко, тим більше можна було зібрати сметани.
Сметана - улюблений традиційний український кисломолочний продукт, що займає почесне місце серед інших. Цікавим є те, що сметана довгий час була відома лише слов’янським народам. В країни Європи цей продукт потрапив лише після другої світової війни. В деяких країнах збереглася навіть назва «російські вершки».
Від інших кисломолочних продуктів відрізняється високим вмістом жирів. Це забезпечує поживну цінність та високі смакові якості. В сметані міститься значна кількість жиророзчинних та водорозчинних вітамінів - А, С, В1, В2 b-каротин, мінеральних речовин - калій, кальцій, фосфор, натрій, магній, залізо та різні амінокислоти. Вітамін В2 необхідний для росту, його відсутність уповільнює ріст та спричиняє захворюванню очей. Вітамін С рекомендують для профілактики та лікування таких хвороб як анемія, інфекційні хвороби верхніх дихальних шляхів. Вітамін А потрібний для росту, забезпечення нормального зору, задовільного стану шкіри та слизових оболонок.

Добова норма норма сметани складає 25 г.