Симби

Оформить заказ

Молоко 2,5% 460г плёнка

Молоко 2,5% 460г плёнка

Цена: 9.08 грн.

Количество:


Очень вкусное молоко.

Вага: 500г
Фасоване у поліетиленову плівку
Строк придатності: 5 діб при t 4 ± 2°С
Калорійність: 57 ккал
Поживна цінність 100 г продукту, г:
білок - 3.0, вуглеводи - 4.5, жир - 2.5%

Молоко – найдосконаліший харчовий продукт, створений самою природою, оскільки містить близько 300 різних речовин, в т.ч. збалансовані повноцінні за амінокислотним складом білки, жири, молочний цукор, мінеральні солі, мікроелементи, вітаміни та інші важливі сполуки, необхідні для харчування усім віковим категоріям.
Вперше людині вдалося скуштувати молоко тварин близько 7-8 тис. років тому, одразу ж після приручення диких тварин. Про це свідчать численні археологічні розкопки. Майже у всіх народів світу складено чимало міфів, переказів, легенд про молоко. Чудодійні властивості молока люди запримітили ще з давніх часів. Ще Гіпократ призначав молоко як ліки хворим на туберкульоз, радив вживати цей чудо-напій при нервових розладах, хворобах шлунково-кишкового тракту.
На думку Авіцени, для людини найкориснішим вважається молоко тих тварин, які виношують потомство приблизно скільки, скільки ж і людина. Тож перше місце він відвів саме коров’ячому молоку. Такої думки дотримувався також Пліній Старший.
Видатний російський вчений Боткін називав молоко „дорогоцінним продуктом” при лікуванні хвороб серця та нирок.
Інший вчений, Павлов, запевняв, що „молоко всеми и всегда считается самой легкой пищей и дается при слабых и больных желудках, при массе тяжёлых общих заболеваниях».
Молоко потрібне в період інтенсивного росту організму, під час фізичних навантажень, при послабленні обміну речовин. Казеїн, що знаходиться в молоці, утворює з тяжкими металами нерозчинні солі, які виводяться з організму, тому молоко діє як захисник при харчових отруєннях.
Саме молоко є основним джерелом кальцію, адже щоденне вживання 500 мл молока забезпечує людину добовою нормою кальцію. Молоко є обов'язковим продуктом дитячого харчування, що не підлягає заміні. …   
 Застереження! Молоко містить молочний цукор (лактозу), яка в деяких людей не засвоюється або засвоюється не в повній мірі.
Молоко рекомендують вживати натщесерце, або хоча б за півтори-дві години до/після прийняття їжі, тоді молоко найкраще засвоюється. Робити це слід невеличкими ковточками, затримуючи на деякий час у ротовій порожнині.
Якщо ж молоко випити „залпом”, воно може „звернутися” в шлунку. Молоко слід вживати теплим або кімнатної температури. Холодне молоко погіршує травлення